Pančevci na treningu badminton reprezentacije Srbije

Predstavnici BK "Pančevo"

Predstavnici BK “Pančevo”

U subotu 07. februara, u trenažnom centru u Železniku, održan je prvi ovogodišnji susret reprezentativaca Srbije u badmintonu.

Četiri člana BK “Pančevo”, Anđela Vitman, Sanja Perić, Viktor Burjan i Nikola Borka, učestvovala su na ovom susretu kao igrači U13 kategorije. Igrači su tokom dana, imali motoričko testiranje, trening, trening mečeve kao i grupno i pojedinačno slikanje.

Svi učesnici

Svi učesnici

“Mi kao treneri, zadovoljni smo činjenicom da su naši članovi uzeli učešće na ovom susretu reprezentativaca. Zadovoljni smo jer posle mnogo rada na treninzima, trening kampovima i turnirima, igrači su dostigli ovaj nivo. Naravno, ovo je sada novi nivo koji treba dalje unapređivati”, izjavili su treneri BK “Pančevo”.

Slike sa susreta pogledati OVDE

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s